Каталог товарів
 
 / 
Тепла підлога

Тепла підлога

Сортувати по:
 
 
Показано 1 - 36 з 95 товарів

Тепла підлога – це особливий нагрівний кабель, що монтується в підлогу та з’єднується зі шнуром та терморегулятором. В системі теплої підлоги є можливість як самостійної установки температури, так і автоматичної - за допомогою програмованого терморегулятора, встановлених програм до заданого часу включення або відключення системи. Ця система обігріву дозволяє значно знизити споживання електроенергії.

    Переваги та недоліки теплої підлоги

    До переваг можна віднести:

  Нагрівання приміщення. Тепло, яке виробляється електричним підлогою, більш комфортне, ніж інші. При використанні цього виду обігріву значно знижується рух повітря з перенесенням різних мікрочастинок - суперечка цвілевих грибів, пилу, алергенів.
 Безпека і естетика. Ця система опалення прихована від людей, тому не страшні опіки або різні травми. Тепла підлога не тільки надає естетичний зовнішній вигляд за рахунок відсутності навісних радіаторів, а й економить простір.
      Ефективність. Під час опалення відсутнє витік тепла, отже, знижується витрата електроенергії, що виливається в значну економію.

Недоліки теплої підлоги:

   Температурний комфорт. Не всім подобається висока температура на рівні ніг.

    Ефективність. У порівнянні з радіаторні опаленням, тепла підлога під час монтажу обходиться значно дорожче. А якщо підлогове покриття виконано з пробки або килима, то тепловіддача знижується.


Тепла підлога за доступними цінами на сайті OPIR


Купити теплу підлогу ви можете в інтернет-магазині OPIR, де спостерігається зачно більший асортимент даного виду товару, ніж на інших сайтах. До того ж, вас приємно вразить ціна. Варто зазначити, що в нашому асортименті лише ті товари, які відповідають всім вимогам та ГОСТам, що значно підвищує безпеку та надійність монтажу та приміщення, де проводиться монтаж.

 
+38 095 721 44 60, +38 097 946 46 25
 
Ми в соц. мережах: