Каталог товарів
 
 
  • Вимикач VIKO Karre білий проміжний 1кл  - Івано-Франківськ
 

Вимикач VIKO Karre білий проміжний 1кл

86.30грн.

 

За допомогою перехресного перемикача VIKO Karre можна управляти освітленням з трьох і більше точок. Від прохідних вимикачів відрізняється наявністю 4 клем, які використовуються для підключення проводів. Вкрай функціональний механізм, що відмінно підходить для великих квартир, будинків, адміністративних приміщень з довгими коридорами і переходами.

Дизайн перехресного перемикача Karre демонструє стриману елегантність і геометричну строгість. Ідеально підходить для просторих інтер'єрів з об'ємними деталями. Представлені перемикачі в білому і кремовому кольорі.

Вони прості в монтажі, встановлюватися можуть з шурупами і без (швидке з'єднання - більш сучасний варіант). Ступінь захисту перемикачів Karre - IP 20, їх можна встановлювати в сухих приміщеннях. Вироби виконані з якісного термостійкого пластика, за рахунок чого вони відрізняються міцністю.

Якщо вам треба об'єднати в одну лінію декілька вимикачів (або вимикач + розетка і т. Д.), Одинарна рамка легко знімається і встановлюється багатопостових. У цій серії представлені додаткові горизонтальні і вертикальні рамки: 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти і 6-ти кратні.

Перехресні перемикачі VIKO Karre - це стриманий, геометричний дизайн і надійний функціонал в одному виробі.

Артикул: 3195
 
Основні характеристики
 
Вимикачі, рамки, розетки
Монтаж: Вмонтований
Тип: Вимикач
 
Відгуки
 
 
Оцініть товар:
зовсім погано погано нормально добре відмінно (0 оцінок, середня: 0 із 5)
 
 
+38 095 721 44 60, +38 097 946 46 25
 
Ми в соц. мережах: