Каталог товарів
 
 / 
 / 
 / 
 / 
Вимикач VIKO Karre крем прохідний 1кл з підсвіткою
 
  • Вимикач VIKO Karre крем прохідний 1кл з підсвіткою - Івано-Франківськ
 

Вимикач VIKO Karre крем прохідний 1кл з підсвіткою

87.21грн.

 

Перемикач прохідний з підсвіткою VIKO Meridian дозволяє вмикати / вимикати освітлення з двох місць. Прохідні перемикачі функціональні і вкрай зручні, так як дозволяють увімкнути освітлення на початку коридору, наприклад, і вимкнути в кінці. Цей вимикач додатково має червону пластмасову вставку на клавіші, за допомогою чого його легко знайти в темряві. Ідеальний варіант для прохідних кімнат, приватних будинків в кілька поверхів і довгих коридорів.

Дизайн прохідного перемикача Meridian привертає діагональними гранями опуклою рамки і строгими загальними лініями. Ця серія - відмінне рішення для будинку, квартири або офісу. Кольори традиційні - білий і кремовий.

Перемикачі прості в монтажі, встановлюються в монтажну коробку на гвинтах або на розпірних лапках. Ступінь захисту - IP 20. Вироби виконані з якісного термостійкого пластика, вони міцні та довговічні, ймовірність появи подряпин і відколів вкрай низька.

У цій серії представлені додаткові горизонтальні і вертикальні рамки: 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти і 6-ти кратні.

Прохідні перемикачі VIKO Meridian практичні і довговічні, при цьому мають дизайн, що запам'ятовується. Це варіант для тих, хто шукає високу якість за доступною ціною.

Артикул: 3205
 
Основні характеристики
 
Вимикачі, рамки, розетки
Монтаж: Вмонтований
Тип: Вимикач
 
Відгуки
 
 
Оцініть товар:
зовсім погано погано нормально добре відмінно (0 оцінок, середня: 0 із 5)
 
 
+38 095 721 44 60, +38 097 946 46 25
 
Ми в соц. мережах: