Каталог товарів
 
 
  • Вимикач VIKO Meridian білий реост 600W  - Івано-Франківськ
 

Вимикач VIKO Meridian білий реост 600W

306.38грн.

 

Світлорегулятор VIKO Meridian розрахований на швидку і зручну регулювання ступеня освітлення. Управління диммером здійснюється з того місця, де він встановлений. Має потужність в 600W. Дизайн серії привертає діагональними гранями опуклою рамки і строгими загальними лініями. Відмінне рішення для будинку, квартири або офісу. Кольори традиційні - білий і кремовий.

Светорегулятори VIKO Meridian монтуються тільки для прихованої проводки за допомогою кріпильних елементів. Ступінь захисту - IP 20, їх можна встановлювати в сухих житлових та адміністративних приміщеннях. Вони виконані з якісного нетоксичного пластика, стійкого до нагрівання, служать довго.

Якщо вам требa об'єднати в одну лінію светорегулятор з вимикачем або розеткою, одинарна рамка легко знімається і встановлюється багатопостових. Багатопостові рамки теж можна купити в нашому магазині. У серії Meridian представлені додаткові горизонтальні і вертикальні рамки: 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти і 6-ти кратні.

Светорегулятори VIKO Meridian практичні і довговічні, при цьому мають дизайн, що запам'ятовується. Це варіант для тих, хто шукає високу якість за доступною ціною.

Артикул: 3290
 
Основні характеристики
 
Вимикачі, рамки, розетки
Монтаж: Вмонтований
Тип: Вимикач
 
Відгуки
 
 
Оцініть товар:
зовсім погано погано нормально добре відмінно (0 оцінок, середня: 0 із 5)
 
 
+38 095 721 44 60, +38 097 946 46 25
 
Ми в соц. мережах: