Каталог товарів
 
 / 
 / 
 / 
 / 
Вимикач VIKO Meridian крем 2 клавішний з підсвіткою
 
  • Вимикач VIKO Meridian крем 2 клавішний з підсвіткою - Івано-Франківськ
 

Вимикач VIKO Meridian крем 2 клавішний з підсвіткою

72.65грн.

 

Вимикач 2-х клавішний з підсвіткою VIKO Meridian має акуратну довгасту червону вставку на клавішах. За допомогою такої LED-підсвічування вимикач легко знайти в темряві. Завдяки 2-м клавішах зручно керувати освітленням, так як світло можна включати і вимикати частково, висвітлюючи лише потрібну зону. При цьому інші лампи вимкнені, що дозволяє економити електроенергію. Вимикачі відносяться до внутрішнього типу монтажу.

Дизайн VIKO Meridian привертає діагональними гранями опуклою рамки і строгими загальними лініями. Ця серія - відмінне рішення для будинку, квартири або офісу. Кольори традиційні - білий і кремовий.

Вимикачі прості в монтажі, встановлюватися можуть з шурупами і без (швидке з'єднання як більш сучасний варіант). Ступінь захисту - IP 20. Вироби виконані з якісного термостійкого пластика, вони міцні та довговічні.

У цій серії представлені додаткові горизонтальні і вертикальні рамки: 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти і 6-ти кратні.

Вимикачі з підсвічуванням VIKO Meridian практичні і довговічні, при цьому мають дизайн, що запам'ятовується. Це варіант для тих, хто шукає високу якість за доступною ціною.

Артикул: 3294
 
Основні характеристики
 
Вимикачі, рамки, розетки
Монтаж: Вмонтований
Тип: Вимикач
 
Відгуки
 
 
Оцініть товар:
зовсім погано погано нормально добре відмінно (0 оцінок, середня: 0 із 5)
 
 
+38 095 721 44 60, +38 097 946 46 25
 
Ми в соц. мережах: