Каталог товарів
 
 / 
 / 
 / 
 / 
Вимикач VIKO Meridian крем проміжний 1 клавішний
 
  • Вимикач  VIKO Meridian крем проміжний 1 клавішний - Івано-Франківськ
 

Вимикач VIKO Meridian крем проміжний 1 клавішний

78.20грн.

 

За допомогою перехресного перемикача VIKO Meridian можна управляти освітленням з трьох і більше точок. Від прохідних вимикачів відрізняється наявністю 4 клем, які використовуються для підключення проводів. Вкрай функціональний механізм, що відмінно підходить для великих квартир, будинків, адміністративних приміщень з довгими коридорами і переходами.

Дизайн перехресних перемикачів серії Meridian привертає діагональними гранями опуклою рамки і строгими загальними лініями. Ця серія - відмінне рішення для будинку, квартири або офісу. Кольори традиційні - білий і кремовий.

Перемикачі прості в монтажі, встановлюються в монтажну коробку на гвинтах або на розпірних лапках. Ступінь захисту - IP 20. Вироби виконані з якісного термостійкого пластика, вони міцні та довговічні, ймовірність появи подряпин і відколів вкрай низька.

У цій серії представлені додаткові горизонтальні і вертикальні рамки: 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти і 6-ти кратні. Вони підходять для групового монтажу перемикачів з вимикачами або розетками.

Перехресні перемикачі VIKO Meridian практичні і довговічні, при цьому мають дизайн, що запам'ятовується. Це варіант для тих, хто шукає високу якість за доступною ціною.

Артикул: 3297
 
Основні характеристики
 
Вимикачі, рамки, розетки
Монтаж: Вмонтований
Тип: Вимикач
 
Відгуки
 
 
Оцініть товар:
зовсім погано погано нормально добре відмінно (0 оцінок, середня: 0 із 5)
 
 
+38 095 721 44 60, +38 097 946 46 25
 
Ми в соц. мережах: