Каталог товарів
 
Магазин електрики / Гарантія
 

Гарантія

    На всі товари, що реалізуються в нашому магазині, надається гарантія в залежності від сервісної політики виробника. Відповідно до «Закону про захист прав споживача» протягом 14 днів після покупки Ви можете обміняти або повернути придбаний в магазині товар.


    Звертаємо увагу, до поверненню або обміну приймається тільки товар, який не був у вжитку та на якому немає ознак використання, механічних пошкоджень і т.д. Не береться товар без гарантійного талона, не в повній комплектності, з пошкодженою упаковкою, з пошкодженими ярликами (пломбами) або заводський маркуванням, тому при отриманні товару перевіряйте комплектність та відсутність дефектів у виробі в магазині або при отриманні кур’єром. Поверненню не підлягає кабель який був попередньо відміряний на відрізаний з бухти. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.


    Відносно складнотехнічних товарів: обмін або повернення грошових коштів споживачеві здійснюється після проведення незалежної експертизи уповноваженим сервісним центром в тому випадку, якщо товар є не ремонтно-придатним.


      Всі претензії по придбаних товарах направляйте на info@opir.com.ua

 
+38 095 721 44 60, +38 097 946 46 25
 
Ми в соц. мережах: